5 טיפים להכנה לראיון עבודה בהייטק

תוכן עניינים

אלון בוסני

אלון בוסני - עורך תוכן ראשי

עורך תוכן ראשי, מלחו

ראיונות להייטק יכולים להיות מאתגרים, גם אם יש לכם יכולות גבוהות אתם צריכים לוודא שאתם באים מוכנים.. אז הנה הטיפים החשובים איך התכונן לראיון בהייטק

  1. שליטה טובה 

מאוד חשוב שמתכנת יבין את יסודות התכנות אם הוא פונה לעבודה בהייטק. אתם חייבים להזדקק לשליטה בכישורי קידוד או תכנות בשפות המוכרות והנפוצות.השפה המומלצת ביותר היא פייטון שניצחה במירוץ השפות והיום היא קובעת את החוקים. 

  1. מה החברה

על המועמדים  לחפור קצת יותר לעומק  את החברה כשאתם מתכוננים לראיון בעבודה בהייטק . פעולה זו תבדל אתכם מהמתחרים ותעשה לכם היכרותעמוקה עם החברה. כמו כן, תבדקו טוב טוב מה בדיוק הגדרות המשרה, אולי סתם נתנו  שם מפוצץ למשהו שאתם בכלל לאל רוצים לעשות.

3.. תתרגלו

המראיינים יכינו את השאלות על סמך הקריטריונים והרף שהם מצפים מהעובדים שלהם. תדעו את החומר טוב, תעשו תרגילים תמדדו את הזמן שלכם. הרבה פעמים צורת החשיבה והמענה שלמדתם בתואר או בקורס לא מתאימות לסוג שאלות הללו..

  1. כישורים חברתיים

בעלי אינטליגנציה רגשית זה מה שמחפשים בעבודה בהייטק  . לכן, המראיינים ישפטו גם כמה מהמיומנויות הלא-טכנולוגיות החיוניות כמו תקשורת, פתרון בעיות, קבלת החלטות, מחקר וניתוח, שיתוף פעולה ועוד יש לכם. 

  1. תבואו רעננים 

תאכלו ותשתו טו בלפני הראיון, היו בטוחים בעצמכם ותשדרו חיוך התלהבות ורצינות.

מלחו לוגו

אודות מלחו

ברוכים הבאים למחו! אתר התוכן שמביא לכם את הסיקורים והכתבות הכי מעניינות בנושאים החמים ביותר! התחקירנים שלנו עומלים על הסיקורים המקצועיים ביותר בעבודות תחקיר בהן מושקעות שבועות רבים של בחינה והפקה. אז כל מה שנותר לכם הוא ליהנות מתוכן משובח >>

דילוג לתוכן