שמלות כלה – הצבעים שלא הכרתם

תוכן עניינים

אלון בוסני

אלון בוסני - עורך תוכן ראשי

עורך תוכן ראשי, מלחו

שכל כלה מתחילה בחיפוש אחר השמלה המושלמת שלה יש הרבה התלבטויות בדרך, ביניהן צבע השמלה. בחירה מסורתית לכלות הייתה באופן היסטורי לבן טהור אך התחום השתנה מעט והיום רואים יותר ויותר כלות שפנות לשמלות כלה עם טונים חמימים יותר או  צבעים אחרים לגמרי.  צבע זה טוב והכי חשוב שכל כלה תרגיש הכי יפה וזוהרת ביום הגדול שלה.

 

.לבן הוא צבע נורא מוחלט והוא לאו דווקא מתאים לכל אחת, כלות עם עור בעל טונים קרים יותר יכולות הבלע ולהראות במעט דהויות עם שמלה לבנה. אייבורי נמצאת בעלייה בשנים האחרונות ויותר סביר להניח שתמצאי דווקא שמלת שנהב ולא שמלה לבנה צהורה. יש גוונים של לבן מעודנים יותר המשולבים עם תת גוונים כגון חום ורוד ועוד שיכולים להפוך את המראה של השמלה לחמים ונעימים יותר.

לכלות נועזות המבקשות להתרחק מגווני הלבן יש היום שמלות כלה ונשף מרהיבות בכל הצבעים. שמלות כלה ממזמן נהיו אמירה אופנתית ויש יותר ויותר דגמים בועטים ולא מסורתיית שמלמדים אותנו להינות מכל העולמות. 

 

יש מסורת  שהתקבעה של לבישת לבן שהפכה פופולרית באמצעות סרטים ותוכניות טלוויזיה, אבל לצבע שמלת הכלה שלך אין כל קשר להצלחת הנישואים שלך תלבשי מה שגורם לך להרגיש נפלא  בין אם זה לבן, דוגמאות, צבעים, שמלה ארוכה או שמלות קצרות.

מלחו לוגו

אודות מלחו

ברוכים הבאים למחו! אתר התוכן שמביא לכם את הסיקורים והכתבות הכי מעניינות בנושאים החמים ביותר! התחקירנים שלנו עומלים על הסיקורים המקצועיים ביותר בעבודות תחקיר בהן מושקעות שבועות רבים של בחינה והפקה. אז כל מה שנותר לכם הוא ליהנות מתוכן משובח >>

דילוג לתוכן