עובדים מהבית והכלב שלכם משגע אתכם? מצאנו עבורכם את הפתרון

תוכן עניינים

אלון בוסני

אלון בוסני - עורך תוכן ראשי

עורך תוכן ראשי, מלחו

אנשים רבים מוצאים את עצמם עובדים מהבית והכלב מקשה על כך מאוד.פשוט נסו להיות בשיחת ועידה עם כלב נובח ברקע, או גור שרוצה את תשומת הלב המתמדת שלכם וממשיך לזחול סביבכם. זה יכול להיות קשה להישאר בפוקוס ולעמוד במטלות שיש לכם לעבודה. לכן צריך להיות יצרתיים ולשמור ע חיות המחמד שלכם עסוקות. 

צט וידאו?!

אמנם, שילוב חיית המחמד שלכם בצ'אט הווידאו בעבודה זוכה להערכה אצל עמיתיכם לעבודה, אך כאשר אתם צריכים להיות פרודוקטיבי ולהישאר ללא הסחות דעת, חייב צעצועים לכלב שיהיו מעולים וירוויחו לכם פרקי זמן שקטים. צריך להתאים את הצעצוע לכלב. 

אם יש לכם גור צעצועי נשיכה הם תעסוקה מעולה. יש היום מגוון של צעצוע לכלב שבסיסם כולם עשויים מגומי שלא מתפרקים בזמן שהכלב שלכם נושך ונושך אותם. אם פעם היו נותנים להם כדורי טניס שניו נאכלים או נעלי בית שהם פשוט היו לוקחים עכשיו יש הכל מגומי ככה שהם יהנו ולא יעשו בלאגן. 

אם הכלב שלכם גדול וקופצני אז צעצועים המשלבים אוכל הם פתרון מעולה. יש היום שטיחים וצעצועים לכלבים עם כיסים ותיבות בהם ניתן לשיר לכלבכם איזה חטיף קטן כאות עידוד ופרס. זה ישאיר אותם מרוצים עסוקים וגם הרבה פחות רעבים.

מלחו לוגו

אודות מלחו

ברוכים הבאים למחו! אתר התוכן שמביא לכם את הסיקורים והכתבות הכי מעניינות בנושאים החמים ביותר! התחקירנים שלנו עומלים על הסיקורים המקצועיים ביותר בעבודות תחקיר בהן מושקעות שבועות רבים של בחינה והפקה. אז כל מה שנותר לכם הוא ליהנות מתוכן משובח >>

דילוג לתוכן