עדשות מגע – יתרונות וחסרונות

תוכן עניינים

אלון בוסני

אלון בוסני - עורך תוכן ראשי

עורך תוכן ראשי, מלחו

בשנים האחרונות בעקבות השימוש הרב במסכים יותר ויותר אנשים מעידים על בעיות ראייה. בין אם מתקשים לקרוא מקרוב או לצפות במופע מרחוק, להתמקד על נקודה אחת או להבחין בפרטים בזמן נהיגה בלילה – ישנו פתרון. לקות ראייה היא אינה גזרה משמים אך אם לא מטפלים בה כראוי, הדבר עלול להוביל לתסכול, חוסר אונים ואף להקשות על התפקוד היומיומי שלנו. ולכן אנחנו ממליצים לא לחכות, להיבדק אצל אופטימטריסט ולבחור את האמצעי לתיקון הראייה שהכי מתאים עבורכם.

לשמחתנו בעזרת הטכנולוגיה יש היום מגוון סוגים רחב של משקפיים ועדשות מגע באשקלון, אתם צריכים רק לתאם ולהגיע.

עדשות מגע באשקלון – יתרונות

עדשות מגע כשמן כן הן, באות במגע עם העין והן מתלבשות ישירות על איזור הקרנית (החלק של הצבע). כך שבשונה ממשקפי ראייה לא נרגיש אותם על הפנים בעת השימוש. אנשים רבים מדווחים כי עדשות מגע נוחות יותר משום שלא מכבידות על הפנים, חלק מדווחים על הרגשת כובד ולפעמים הדבר אף משאיר סימן אדום על האף. אחרים מדווחים על כאבי ראש הנגרמים מלחץ על האיזורים שמאחורי האפרכסת היכן שהידיות של ההמשקפיים מונחות. התאמת עדשות מגע באשקלון ושימוש בהן ימנע מתופעות אלה להגיע. עדשות בשונה ממשקפיים הן קטנות ונכנסות אפילו לכיסים קטנים. יתרון נוסף לעדשות הוא שאין צורך במעבדת תיקון משקפי ראייה. הן לא יכולות להשבר והדבר היחיד שיגרום לכם להפסיק להשתמש בהן הוא תום התוקף שלהן. כשתגיעו לאופטיקה פריזמה נשמח להתאים לכם תכונית לעדשות מגע באשקלון יומיות או חודשיות כך שיתאימו לאופן בו אתם מתנהלים בשגרה שלכם. בנוסף עדשות מגע באשקלון קיימות במגוון צבעים כך שאם בא לכם לרענן את הלוק ולהוסיף קצת צבע לחיים, אצלנו באופטיקה פריזמה זה לגמרי אפשרי. אם בנראות עסקינן, אנחנו לא נשפוט בעצמנו מה יותר יפה – עם או בלי משקפיים, את זה כבר נשאיר לכם, אך אנחנו בהחלט שמחים שהיום כל האפשרויות פתוחות בפניכם.

עדשות מגע באשקלון – חסרונות

כמו כל מוצר גם לעדשות מגע באשקלון ישנם חסרונות מסוימים. עדשות מגע דורשות משמעת היגיינה גבוהה ואדם אשר משתמש בהן בחוסר אחריות עלול למצוא את עצמו מתמודד עם סיבוכים רפואיים כמו דלקות ומחלות עיניים. לפני כל הכנסת או הוצאת עדשות מגע חשוב לשטוף ידיים במים וסבון ולייבש במגבת ללא סיבים או נייר סופג (לא טישו). בתקופת הקורונה עלה השימוש במחטאים המכילים אלכוהול ואנשים נוטים לחשוב שזה מספיק גם לפני שימוש בעדשות, הדבר לא נכון ומי שינסה יגלה שזה שורף, אך דעו שזה גם לא בריא. האלכוהול אמנם מחטא את החיידקים אך שאריות לכלוך עלולות להישאר על הידיים, להכנס לעין ולגרום לגירודים, לאדמומיות ואף לפציעה שיכולה להוביל לזיהום. לכן אם אתם נוסעים לטיול בטבע או אינכם נמצאים במקום המאפשר לכם לשמור על רמת הגיינה גבוהה נמליץ לכם לא להשתמש בעדשות מגע באשקלון ולשמור אותן למקומות שהשימוש בהן כן אפשרי. מאותה הסיבה גם נמליץ לילדים צעירים לא להשתמש בעדשות מגע לפחות עד לגיל ההתבגרות בו הם מספיק אחראיים לשמור על ההגיינה הנדרשת. 

לראות את הטוב

כפי שכבר אמרנו, אנחנו מכירים את התסכול הכרוך בראייה לקויה. אנחנו מקווים שלא תצטרכו להתמודד איתו לאורך זמן וכי תמצאו במהרה את המשקפיים או את העדשות מגע באשקלון שהכי טובים עבורכם. אנחנו מצידנו לא נאבד תקווה ונאמין כי בסוף יהיה טוב ונצליח לעזור לכם להגיע למטרה הרצויה כך שתראו טוב ותרגישו טוב.

מלחו לוגו

אודות מלחו

ברוכים הבאים למחו! אתר התוכן שמביא לכם את הסיקורים והכתבות הכי מעניינות בנושאים החמים ביותר! התחקירנים שלנו עומלים על הסיקורים המקצועיים ביותר בעבודות תחקיר בהן מושקעות שבועות רבים של בחינה והפקה. אז כל מה שנותר לכם הוא ליהנות מתוכן משובח >>

דילוג לתוכן