נמאס לך מהפצעונים שהאיפור שלך מוציא? הכירי את הקוסמטיקה הטבעית

תוכן עניינים

אלון בוסני

אלון בוסני - עורך תוכן ראשי

עורך תוכן ראשי, מלחו

אם האיפור שלכן גורם לכן לפצעונים ועור לא בריא הגיע זמן להפסיק. הרבה פעמים באים לכסות פצעונים עם איפור ודווקא הוא זה שמחמיר את האקנה ומזיק יותר. בסופו של דבר הכל עניין של בחירת מוצרי הקוסמטיקה הנכונים. קוסמטיקה טבעית היא בדיוק מה שאת צריכה והנה הסיבות למה.

 

קוסמטיקה טבעית היא קוסמטיקה אשר מכילה בעיקר מרכיבים ממקור טבעי, מעובדים למינימום. בנוסף, קוסמטיקה טבעית צפויה להיות אקולוגית ואתית לאורך כל מחזור החיים של המוצר מקצירת המרכיבים ועד ללוגיסטיקה. ניתן לזהות קוסמטיקה טבעית מקורית לפי זה שהן עומדות בקריטריונים מסוימים לאחר תהליך הערכה מקיף. מוצרי קוסמטיקה טבעיים מאושרים לא נוסו על בעלי חיים.

קוסמטיקה טבעית אינה יכולה להכיל בשמים סינתטיים, חומרי צבע, סיליקונים, פרבנים או שמנים מינרליים שניתן למצוא בקוסמטיקה סינתטית כמעט ללא יוצא מן הכלל. אלה חומרים לא בריאים לעוד ולמי שיש פצעונים אלו דברים שחייבים להתרחק מהם. למרכיבים הללו יש השפעה  חיי המדף, העקביות, הריח והמראה של המוצר לכן הם נפוצים. חברות הייצור שמשתמשות בהם חושבות בעיקר על הרווחים שלהם ולא על העור שלך. 

אקנה מתרחשת כאשר יותר מדי שמן מצטבר על העור, סותם את הנקבוביות וכתוצאה מכך פריצת פצעונים. מוצרי קוסמטיקה טבעית ישאירו את העור שלך נושם ואת הנקבוביות פתוחות ונקיות.

מלחו לוגו

אודות מלחו

ברוכים הבאים למחו! אתר התוכן שמביא לכם את הסיקורים והכתבות הכי מעניינות בנושאים החמים ביותר! התחקירנים שלנו עומלים על הסיקורים המקצועיים ביותר בעבודות תחקיר בהן מושקעות שבועות רבים של בחינה והפקה. אז כל מה שנותר לכם הוא ליהנות מתוכן משובח >>

דילוג לתוכן