מעצבים קליניקה חדשה? טיפים מהמומחים הגדולים לעיצוב

תוכן עניינים

אלון בוסני

אלון בוסני - עורך תוכן ראשי

עורך תוכן ראשי, מלחו

אם אתם מטפלים ואתם רוצים לעצב מחדש את הקליניקה שלכם אתם צריכים להשקיע במיוחד בבחירה של כסאות המתנה שיהיו בחדר ההמתנה בקליניקה שלכם. עיצוב חדר ההמתנה בחדר הטיפולים שלכם, חשוב לא פחות מעיצוב של חדר הקליניקה עצמו. אם אנחנו רוצים לעצב את הקליניקה שלנו כך שהיא תהיה מזמינה יותר, כדאי לנו לשים לב לבחירת הצבעים שיהיו לפריטי הריהוט שנציב בחדר הטיפולים. כדאי לנו לבחור לעצב את חדר הטיפולים עם פלטת צבעים ייחודית של צבעים מרגיעים כמו כחול, טורקיז וירוק.

למה חשוב לשים לב לבחירה של כסאות המתנה בעיצוב מחדש של קליניקה?

חשוב לשים לב לבחירה של כסאות המתנה בעיצוב מחדש של קליניקה של רופא, פסיכולוג או מטפל ברפואה משלימה כי כאשר המטופלים שלנו ממתינים לטיפול צריך שיהיה להם נוח. ככל שלמטופלים שלנו יהיה נוח יותר בזמן שהם ימתינו לטיפול אתנו, כך הם יגיעו לטיפול רגועים ונינוחים יותר. המתנה לטיפול יכולה להיות רוויה בלחצים וכאשר אנחנו מאפשרים למטופלים שלנו לנוח בחדר ההמתנה, אנחנו מאפשרים להם ליהנות ממרחב בטוח ומוגן.

איך אנחנו יכולים לשדרג את עיצוב הקליניקה שלנו? טיפים ועצות

אם אנחנו רוצים לשדרג את עיצוב הקליניקה שלנו כדאי שנשים לב למספר טיפים מרכזיים בעיצוב פנים:

  • מומלץ להתאים בין בחירת הרהיטים ובחירת הצבעים שעל הקירות
  • מומלץ לבחור להציב בקליניקה פריטי עיצוב שקטים ולא פריטים צעקניים בצבעים כתום, אדום או צהוב
  • מומלץ להפוך את העיצוב של חדר הטיפולים שלנו לנגיש ונוח לכולם – כולל למי שמתנייד עם קביים או כיסא גלגלים

חשוב במיוחד שנשים לב לאיזה סוג של כסאות המתנה, אנחנו בוחרים לשים בחדר ההמתנה של הקליניקה שלנו. אם נבחר להציב כיסא המתנה נוח שאפשר לעצום עליו עיניים לכמה דקות לפני תחילת הטיפול או לקרוא עליו עיתון – אז למטופלים שלנו יהיה הרבה יותר נעים להמתין לטיפול שלהם. כמטפלים מכל קצוות הקשת חשוב שנשים את הנוחות של המטופלים שלנו לפני הכול ואת תחושת הביטחון האישית שלהם.

Red chair in a row of yellow chairs in an office.

מלחו לוגו

אודות מלחו

ברוכים הבאים למחו! אתר התוכן שמביא לכם את הסיקורים והכתבות הכי מעניינות בנושאים החמים ביותר! התחקירנים שלנו עומלים על הסיקורים המקצועיים ביותר בעבודות תחקיר בהן מושקעות שבועות רבים של בחינה והפקה. אז כל מה שנותר לכם הוא ליהנות מתוכן משובח >>

דילוג לתוכן