ככה תדעו לבחור את חברת ניקוי השטיחים הטובה ביותר

תוכן עניינים

אלון בוסני

אלון בוסני - עורך תוכן ראשי

עורך תוכן ראשי, מלחו

שטיח בבית הוא אלמנט משמעותי, מוסיף נוי וגם אווירה וחמימות. אבל הוא מצריך התייחסות מיוחדת. כי שטיח נוטה לצבור אבק, הוא אוגר פירורים ומחייב טיפול תמידי וטיפוח נאות. רק כך השטיח יהיה בעל מראה נאה ויהיה לכם נעים להשתמש בו. כולנו יודעים מה קורה בחלל בו השטיחים אינם מטופלים… האבק מצבר והאוויר מחניק.

כך בוחרים חברת ניקוי שטיחים

  • חברת ניקוי שטיחים חייבת להיות חברה מקצועית ומנוסה בתחום המסוים הזה של ניקוי שטיחים. המקצועיות וההתמחות בענף מספרים לכם על הידע המקצועי שהצוות רכש, על המכשור המתקדם והייעודי שהחברה מחזיקה ברשותה, וכן גם לגבי חומרי הניקוי שהחברה משתמשת בהם. ככל שיש לחברה יותר ידע ומכשור מקצועי כך היא יכולה לספק לכם מענה מקצועי וממוקד יותר.
  • חשוב מאוד לוודא כי חברת ניקוי שטיחים לוקחת אחריות מלאה על העבודה שלה. ככלות הכול אתם מפקידים בידי החברה שטיח שיש לו ערך כספי משמעותי. אתם מעוניינים לקבל אותו נקי ושלם, ללא כל נזק. כולנו יודעים שפעולות ניקוי, במיוחד אם הן אגרסיביות, עלולות להזיק לשטיח ולגרום לו בלאי. אחריות היא ערך רב חשיבות בבחירת חברה לניקוי שטיחים.
  • בררו פרטים לגבי השירות. האם החברה מבצעת ניקוי שטיחים בבני ברק? האם היא מגיעה לבית הלקוח כדי לאסוף את השטיח? האם היא מבצעת את העבודה בבית הלקוח? הפרטים הללו משתנים ממקרה למקרה ובין חברה לחברה. הבירור יביא את הבהירות הנחוצה לכם.
  • חשוב מאוד לקבל המלצות על החברה, לשמוע מלקוחות מרוצים על השירות ועל התוצאות. כי חוות דעת של לקוח מרוצה שווה פי כמה מאמירות של עובדי החברה עצמה. חפשו בסביבה מישהו שנעזר בשירות ניקוי שטיחים והיה מרוצה מהמענה שניתן לו.
  • קבלו הצעת מחיר. זכרו להתייחס לכל הרכיבים של המחיר כמו משלוח או הגעה לבית הלקוח. כך תוכלו להשוות בין הצעות שונות ולזהות איזו הצעה משתלמת לכם. כמובן שהמחיר אינו מדד מרכזי בבחירת החברה, אבל זה בהחלט פרמטר נוסף ומשמעותי בכל העניין.

אם בנוסף לשטיח המלוכלך, אתם מתעניינים בניקוי ספות בתל אביב, אל תהססו לקרוא ל SOS clean.

high angle view of person cleaning white carpet with professional vacuum cleaner

מלחו לוגו

אודות מלחו

ברוכים הבאים למחו! אתר התוכן שמביא לכם את הסיקורים והכתבות הכי מעניינות בנושאים החמים ביותר! התחקירנים שלנו עומלים על הסיקורים המקצועיים ביותר בעבודות תחקיר בהן מושקעות שבועות רבים של בחינה והפקה. אז כל מה שנותר לכם הוא ליהנות מתוכן משובח >>

דילוג לתוכן