טבעת זהב – האם היא מתאימה לכל גוון עור?

תוכן עניינים

אלון בוסני

אלון בוסני - עורך תוכן ראשי

עורך תוכן ראשי, מלחו

תכשיטים באים להעשיר את המראה שלנו ולתת לנו גלאם נוסף ומהמם. כאשר אנו קונים תכשיטים, זו בדרך כלל בחירה בין זהב לכסף. זהב, אם זאת לא מתאים לכל גווני העור וצריך להבחין בין ההבדלים כדי להשיג לבסוף את הטבעת הכי ראוייה ומתאימה לאצבע שלכן. 

אז מה ההבדל בין גוון עור שמתאים לטבעת זהב לעומת כסף? הכל תלוי בתת גוון העור, זה משהו שמשפיע גם על בחירת תכשיטים והוא גם מוכר מאוד בעולם האופנה ואיפור הכללי. ישנם שני סוגים עיקריים של תת גוון: קריר מול חם. עם זאת, תת הטון שלך יכול להיות גם ניטרלי.

יש הרבה דרכים להבין מה גוון העור שלך אך דרכים טובות הן להסתכל האם צבעים קרים נבלעים בלוק שלך או בולטים על עורך. שיער זה גם אינקציה טובה, לעיתים רבות שיער בהיא יותר מלווה בעור עם טון קריר לעומת שיער כהה שחור וקרמל המקושר בדרך כלל עם תת גוון חם.

כשזה מגיע לבחירת טבעת המתאימה ביותר עבורך, טבעת זהב או טבעת כסף יכולות שתיהן לבוא בחשבון. תבחרי את התכשיט שייתן הכי הרבה חיות לגוון העור שלך ותרגישי יוקרתית ואלגנטית גם עם את עונדת טבעת זהב וגם אם טבעת כסף.

מלחו לוגו

אודות מלחו

ברוכים הבאים למחו! אתר התוכן שמביא לכם את הסיקורים והכתבות הכי מעניינות בנושאים החמים ביותר! התחקירנים שלנו עומלים על הסיקורים המקצועיים ביותר בעבודות תחקיר בהן מושקעות שבועות רבים של בחינה והפקה. אז כל מה שנותר לכם הוא ליהנות מתוכן משובח >>

דילוג לתוכן