הזמנים הטובים ביותר לקניות

תוכן עניינים

אלון בוסני

אלון בוסני - עורך תוכן ראשי

עורך תוכן ראשי, מלחו

בואו נכיר בעובדות – בגדים נשחקים וסגנונות משתנים. זה אומר שזה בלתי נמנע שכולנו צריכים לחדש או להחליף בגדים מדי פעם, אפילו אלה שמתעבים שופינג וקניות. עבור קונים חסכנים, זה אומר תזמון הקניה ל- Sale הכי משתלם כאשר הם יכולים לקבל את המחירים הטובים ביותר, מה שלעתים קרובות יכול לקחת קצת תכנון מראש. למרבה המזל, יש כמה קווים מנחים פשוטים שאתם יכולים לעקוב אחריהם כשאתם מנסים להשיג את העסקאות הטובות ביותר על בגדים חדשים, או במילים אחרות, כשעונת הסיילים מתחילה.

טיפ מפתח – דאגו לתזמן את הקניה

שימת לב לזמנים הטובים ביותר לקניות יכולה להוביל למבצעים ולסיילים הטובים ביותר על ביגוד.

זה יכול להיות כל דבר, החל מבחירה ביום הנכון בשבוע של ה- SALE ועד לשעה הנכונה ביום או בלילה.

סוף העונה (למשל Summer Sale) 

הוא לרוב אידיאלי לקניות של בגדים שלא תזדקקו להם עד השנה הבאה.

Sale של חמישי בערב

חנויות בדרך כלל מארגנות מחדש את המדפים בימי חמישי כדי לחדש את המלאי לקראת העומס של סוף השבוע. חנויות גם מסמנות בדרך כלל פריטים שיהיו למכירה במהלך סוף השבוע בימי חמישי בערב. אם אתם רוצים לנצח את העומס ולהגיע ראשונים לפריטים אלה, יום חמישי בערב זה זמן מצוין עבור ציידי הסיילים להגיע לקניונים. לא תצטרכו להתחרות על העסקאות כמו שהייתם עושים במהלך סוף השבוע העמוס.

שישה שבועות לתוך העונה

אם אתם זקוקים לבגדים לעונה זו, נסו להימנע מלקנות את כל הפריטים החדשים והמרגשים כשהם נמצאים בחנות בפעם הראשונה. כשישה או שמונה שבועות לאחר הגעת פריט, המחיר בדרך כלל יורד ונכנס ל-SALE כלשהו. אם אתם יכולים לחכות שישה שבועות, סביר להניח שתקבלו מחיר טוב יותר מאשר אם תקנו מיד. אחד החסרונות הוא שחלק מהפריטים הפופולריים ביותר עלולים להימכר במהלך שישה שבועות. הטבה נהדרת נוספת בהמתנה לקנייה היא שזה עוזר לצמצם הוצאות אימפולסיביות. אם שכחתם לגמרי מהפריט הזה לפני שנגמר הזמן, סביר להניח שבכל מקרה לא באמת הייתם צריכים אותו.

סוף העונה (או מחוץ לה).

אם מידת הבגדים שלך לא משתנה הרבה משנה לשנה, הצטיידות בבגדים ב SALE סוף עונה היא דרך מצוינת לחסוך כסף ולהצטייד במלאי טוב של בגדים חדשים לשנה הבאה. זה עובד היטב עבור פריטים קלאסיים רבים, כמו חליפות, מכנסיים, ג'ינסים או קרדיגנים שאינם נוטים לצאת מהאופנה מהר מדי. פריטים אופנתיים עשויים להיות קצת יותר מסוכנים מכיוון שהם נוטים להפוך לאופנה ישנה לאחר עונה או שתיים.

זכרו שעונות האופנה שונות מהעונות המסומנות בלוח השנה הרגיל שלכם. בכל הנוגע לאופנה, העונה החדשה מתחילה בדרך כלל כחודשיים לפני חילוף העונה הרשמי. בהתחשב בעובדה זו, אם אתם מחכים לסוף העונה, אתם עדיין אמורים להיות מסוגלים ללבוש את הפריטים שתקנו כמה פעמים לפני שתצטרכו לארוז אותם לשנה הבאה.

סרקו וחפשו אחר מבצעים באינטרנט

קמעונאי בגדים פופולריים רבים מאפשרים לצרכנים להירשם לניוזלטרים שלהם באינטרנט. לעתים קרובות חנויות ישלחו הודעה מוקדמת למנויים שלהן על סיילים (SALE) של מכירות גדולות, או אולי אפילו יאפשרו למנויים לבצע קניות מראש באירועים מיוחדים. אם תקבלו את הניוזלטר, תדעו מתי כל המבצעים מתרחשים בחנויות האהובות עליכם, כך שתדעו מתי ואיך תוכלו לחסוך בפריטי הלבוש האלה שהערצתם. אתם עשויים גם לגלות שחלק מן החנויות מציעות הנחות בחנויות המקוונות שלהן, שאולי לא יהיו זמינות בחנויות הפיזיות.

בשורה התחתונה

בין אם אתה מוצא את קניות הבגדים כפעילות הכי משעשעת שקיימת ובין אם אתה מתעב אותה יותר מכל, כולנו צריכים בגדים. לא רק שמומלץ לקנות ברגע שהעונה כבר התחילה, בדרך כלל עדיף להימנע מקנייה קרוב מדי לחג גדול כאשר פריטי לבוש רבים נרכשים כמתנות. מצד שני, לאחר שהחגים הגדולים הללו חלפו, פריטי לבוש בדרך כלל יוצאים למכירה כדי לחסל את המלאי העודף (מכירות לאחר סוכות, למשל). למרות שזה נבון לעקוב אחר ההנחיות האלה לקניית בגדים חסכנית, זכור שניתן למצוא מציאות וסיילים בכל עת במהלך השנה ובכל עונה. זה רק עניין של תזמון הקניה והחלטה של מה קונים ומתי.

מלחו לוגו

אודות מלחו

ברוכים הבאים למחו! אתר התוכן שמביא לכם את הסיקורים והכתבות הכי מעניינות בנושאים החמים ביותר! התחקירנים שלנו עומלים על הסיקורים המקצועיים ביותר בעבודות תחקיר בהן מושקעות שבועות רבים של בחינה והפקה. אז כל מה שנותר לכם הוא ליהנות מתוכן משובח >>

דילוג לתוכן