הדברת מזיקים עם מזיקיס

תוכן עניינים

אלון בוסני

אלון בוסני - עורך תוכן ראשי

עורך תוכן ראשי, מלחו

אם אתם מחפשים דרכים להיפטר ממזיקים, שירותי הדברה מקצועיים יכולים להיות אופציה מצוינת. נדון יחד איתכם ביתרונות של שירותי הדברה מקצועיים ובדברים שיש לקחת בחשבון ברגע שמתקשרים למדביר.
כמו כן, כמו שבגולדה אפשר לבקש תוספת רוטב, גם כאן ניתן לכם טיפים כיצד להפיק את המקסימום מחברת הדברה שמגיעה אליכם הביתה.

למה לבחור בחברת הדברה ולא לטפל לבד במזיקים?

לחברת הדברה אמיתית יש את הכלים, הניסיון, היכולת לרכוש את החומרים המתקדמים בשוק והמומחיות הדרושים כדי להיפטר מהמזיקים.

לחברת הדברה כמו מזיקיס למשל עומדים מגוון כלים ומוצרים לסילוק והדברת המזיקים. יש להם גם את הידע והניסיון (וההמלצות הרבות בגוגל ובמידרג) לדעת כיצד להשתמש בכלים אלו ביעילות. החברה פעילה כבר משנת 2014 כשהמדבירים שעובדים בה החלו את הפעילות עוד ב 2010. המשמעות היא שהם יכולים להיפטר מהמזיקים במהירות וביעילות, מבלי לגרום נזק לבית או לעסק שלכם, אלא להפך להטיב עם הבית והעסק.

 

 חברות הדברה משתמשות בשיטות ידידותיות לסביבה כדי להיפטר ממזיקים.

חברות הדברה משתמשות במגוון שיטות ידידותיות לסביבה כדי להיפטר ממזיקים. מכירים את זה שאתם מרססים בקבוק שלם של K-300 על ג'וק? אז זה לא ידידותי לסביבה, זה לא טוב לכם וזה בטח לא עושה שכל. מנגד, חברות הדברה משתמשות בשיטות יותר בטוחות הן לאנשים והן לבעלי חיים ופחות יגרמו נזק לסביבה. קחו בחשבון שאתם מזמינים מדביר אתם בעצם מוותרים על הסיכון לנשום את החומרים המסוכנים בעצמכם (ועם יד על הלב, מתי ריססתם אי פעם K-300 עם כפפות ומסיכה?)

לא רק ג'וקים – גם נמלים, פשפשים טרמיטים ועוד

חברות הדברה מציעות מגוון שירותים כדי לענות על הצרכים שלך.  זה יכול להיות קודם כל ניטור המזיקים – לראות אצלך בבית מה הבעיות הקיימות ואילו בעיות עתידיות יכולות להתפתח. חברת הדברת גם תפקידה לסייע במניעת בעיות לפני שהן מתחילות – כלומר בטווח הארוך גם תחסוך לכם כסף שכן ידוע שתמיד "עדיף להקדים רפואה למכה". בניגוד לפתרון עצמאי שלכם חברת הדברה מקצועית תתן לכם גם אחריות על העבודה – כלומר ברגע שחזרו המזיקים – טלפון אחד והמדביר כבר יהיה בדרך אליכם.

מה חשוב לקחת בחשבון שמזמינים חברת הדברה?

  1. רישיון מדביר לכל מדביר שבא לרסס לכם בדירה. 
  2. ביטוח מדבירים – זה לא חובה אבל זה מאוד חשוב. 
  3. יומן ביצוע – תיעוד פעילות ההדברה לאחר שנעשתה בדירתכם.

מה הביקורות אומרות על החברה שאתם מזמינים?

לפני שכירת חברת הדברה, הקדישו זמן לקריאת ביקורות. זה ייתן לכם מושג על איכות השירות שאתם יכולים לצפות. חפשו ביקורות בגוגל, פייסבוק ומידרג (שכן אלו הרשתות האמינות ביותר). 

קבלו מספר הצעות מחיר לפני שתחליטו – ושימו לב לאחריות

קבלו מספר הצעות מחיר ממגוון חברות הדברה. אצלנו במזיקיס המחירון שקוף ומופיע תמיד באתר כך שיהיה לכם קל יותר להשוות עם חברות אחרות. אנו נמליץ לכם לקחת בחשבון גם את היחס בטלפון וגם לשאול מה בדיוק כוללת האחריות כיוון שחברות הדברה רבות גובות תשלום על "עמלת הגעה חוזרת" במסגרת האחריות (במזיקיס אין את זה). 

כיצד להפיק את המרב משירותי הדברה מקצועיים.

הגדירו את הציפיות שלכם תחילה לחברת ההדברה

כאשר אתם יוצרים קשר לראשונה עם חברת הדברה, הקפידו להעביר את הצרכים והציפיות שלכם בצורה ברורה. כלומר, אילו מזיקים ראיתם, מה אתם מצפים לקבל מבחינת האחריות, מה יהיה המחיר הסופי (או הטווח) של ההדברה? כיצד להכין את הבית לפני ההדברה וכיצד יש להתנהג לאחר מכן? מה עושים בדבר בעלי חיים ותינוקות זוחלים?

כל זה יעזור לחברה לקבוע אילו שירותים יהיו המועילים ביותר עבורך. הקפידו ליידע אותם אם יש לך אלרגיות, או רגישיות לחומרי הדברה כמו גם כל אזור שאתם רוצים שהם יתמקדו בהם.

לקבוע שירותי הדברה קבועים למניעת חזרת מזיקים.

לאחר חיסול המזיקים, חשוב לקבוע שירותי הדברה קבועים על מנת למנוע מהם לחזור. רוב החברות מציעות תוכניות שירות חודשיות או רבעוניות שישמרו על ביתכם נקי ממזיקים כל השנה – זה מקובל באמת בחו"ל. בארץ אנו במזיקיס נתקשר כמה חודשים לאחר ההדברה לבדוק איתכם שהכל בסדר ונזכיר לכם שנה לאחר מכן שאנחנו עדיין כאן בשבילכם. 

מלחו לוגו

אודות מלחו

ברוכים הבאים למחו! אתר התוכן שמביא לכם את הסיקורים והכתבות הכי מעניינות בנושאים החמים ביותר! התחקירנים שלנו עומלים על הסיקורים המקצועיים ביותר בעבודות תחקיר בהן מושקעות שבועות רבים של בחינה והפקה. אז כל מה שנותר לכם הוא ליהנות מתוכן משובח >>

דילוג לתוכן