ברזנט נגד גשם – מותאם באופן ייחודי לחורף הישראלי

תוכן עניינים

אלון בוסני

אלון בוסני - עורך תוכן ראשי

עורך תוכן ראשי, מלחו

ברזנט הוא חומר עמיד המשמש לעתים קרובות להגנה על חפצים ומשטחים מתנאי מזג האוויר, במיוחד גשם. הוא מספק הגנה מצוינת מפני גשמים עזים ורוחות סוערות ומאפשר לנו ליהנות מכל היתרונות שבשהייה מחוץ לבית. החורף הישראלי שאנו מכירים מתאפיין בטמפרטורה נמוכה, רוחות וגשמים – כל אלו אתגרים העומדים בפני ההתנהלות החופשית שלנו במרחבי החוץ הצמודים לביתנו. שימוש בברזנט איכותי יאפשר לנו את מרב הגמישות והביטחון שבשהייה תחת הפרגולה, או בחצר גם בימים הסוערים ביותר. 

מה ההבדל בין ברזנט סטנדרטי לברזנט נגד גשם?

ליריעות ברזנט המותאמות לגשם יש שם נוסף שאומר הכל – שמשונית. מדובר ביריעות ברזנט אטומות לחלוטין מהדגם האיכותי ביותר, אשר עמידות לכל פגעי מזג האוויר. בתהליך הייצור והתאמת המידה למפתחים הרלוונטיים, מלחימים את השמשונית במכונת הלחמה ייעודית, שנועדה לאטום כל אפשרות, פתח וחריץ דרכו עשויים להיכנס מים. כך, אנו מקבלים יריעות עמידות וחזקות במיוחד שיכולות לשאת רוחות, גשמים סוערים ולספק לנו מרחב בטוח במיוחד.

אוצים לדעת עוד? הכנסו

https://www.brz.co.il/סוגי-ברזנטים/שמשונית-שימשונית

שימושים נוספים לשמשונית – בימים גשומים וחמים כאחד

מלבד סגירת פרגולה בחורף וחללי חוץ עבור שהייה ממושכת, בזכות תכונותיה הגמישות של השמשונית, ניתן להשתמש בה למגוון רחב במיוחד של מטרות:

  • כיסוי מכוניות, דוכני מזון, כיסויים לשימוש תעשייתי
  • הגנה על ציוד נייח וחפצים מחוץ לבית
  • כיסוי קרקע חשופה לעבודות מחוץ לבית או להגנה מהגשם
  • סגירת נגררים ומשאיות
  • שמשיות חוץ, אוהלים ועוד

מלחמה יעילה בעובש ועמידות לאורך זמן

אחד ממפגעי הגשמים הגדולים ביותר מתגלה רק לאחר חלוף הגשם – טחב ועובש. מפגעים אלו עלולים לפגוע בכל חפץ ואלמנט הסופג גשם ואיננו נהנה מהגנה. זה אולי יפתיע גם אתכם, אבל גם כיסויים לגשם חשופים לאותם מפגעים. אולם, שימוש בברזנט שהותאם במיוחד לגשם איננו רגיש לטחב, עובש וקרעים – גם לאחר גשמים רבים. בזכות עמידות השמשונית לגשם ולצפיפות האריג שמרכיב את היריעות עצמן, אפשר להיפרד אחת ולתמיד מכל כיסויי הגשם למיניהם שלא החזיקו מעמד אפילו עונה גשומה אחת. 

מדובר בחיסכון משמעותי לטווח ארוך, המאפשר לכם ברכישה אחת בלבד להנות מכל היתרונות גם יחד. הגנה על החפצים שנמצאים תחת הברזנט ושמירה על איכות הברזנט לאורך זמן, מבלי חשש לחורים, טחב או עובש. אין הדבר אומר שצריך להשקיע מאמצים מיוחדים בשמירה על הברזנט – להפך – תכונותיו מאפשרות לנו תחזוקה מינימלית בכל עונה. בזכות כל אלו, אין ספק כי מדובר בפתרון היעיל והאמין ביותר לגשם.

קל להתקנה והסרה

יריעות שמשונית קלות יחסית להתקנה ולהסרה – על ידי כל אדם. היריעות מגיעות בהתאם למידה שהזמנתם, בליווי ערכת התקנה הכוללת כבלים וברגים מתאימים. ניתן למקם אותם כסגירת מפתחי פרגולה קיימת, או לחבר לעצים או עמודים קיימים. לצד אפשרויות ההתקנה הרבות, תהליך הסרתם פשוטה עוד יותר. ניתק הכבלים והברגים המחברים אותם למשטח הוא כל מה שנדרש. לאחר מכן, ניתן לאחסן אותם בקלות עד השימוש הבא ולבצע בהם שינויים אם נדרש. 

משתלב בעיצוב החצר והגינה

יריעות ברזנט נגד גשם מגיעות במגוון סגנונות, הדפסים וצבעים. ניתן לבחור מתוך קטלוג את הדגם שעונה על צרכיכם באופן הטוב ביותר, בכל היבט. ניתן לשלב ביריעות האטומות גם מפתחי חלונות בכיסוי שקוף כדי לספק הצצה אל הנוף, או להותיר את כלל היריעות אטומות ולשמור על פרטיות מלאה. לכאן או לכאן, אין ספק כי מדובר בפתרון יעיל ועמיד שיאפשר לכם ליהנות מהחצר שלכם בכל עונה, מסביב לשעון. כל שנותר הוא לבחור את הצבע הנכון.

מלחו לוגו

אודות מלחו

ברוכים הבאים למחו! אתר התוכן שמביא לכם את הסיקורים והכתבות הכי מעניינות בנושאים החמים ביותר! התחקירנים שלנו עומלים על הסיקורים המקצועיים ביותר בעבודות תחקיר בהן מושקעות שבועות רבים של בחינה והפקה. אז כל מה שנותר לכם הוא ליהנות מתוכן משובח >>

דילוג לתוכן