במה כדאי להצטייד לפני רכיבת אופניים בשטח?

תוכן עניינים

אלון בוסני

אלון בוסני - עורך תוכן ראשי

עורך תוכן ראשי, מלחו

רכיבה על אופניים בשטח יכולה להיות דרך מצוינת לחוות את הטבע וליהנות מקצת בילוי בחוץ. עם זאת, יש כמה דברים שכדאי לזכור לפני שיוצאים לדרך. להלן כמה מהפריטים החיוניים שכדאי להחזיק לפני רכיבה על אופניים בשטח:

  1. אופני שטח – ברור לכל שזה הדבר הכי חשוב בכל העסק. לא כל אופני שטח מיועדים לכל סוגי השטח. לפני שאתם ניגשים לקופה עם האופניים החדשים שלכם, שאלו את עצמכם היכן תיסעו ואם האופניים שאתם עומדים לקנות הם אלו שהכי מתאימים לכם.
  2. כמובן תוסיפו לזה קסדה איכותית וקשיחה שמתאימה בדיוק לראש לכם. יש דברים שלא מתפשרים עליהם. רכיבה על אופני שטח עלולה להיות מסוכנת לעיתים חייב להצטייד בכל המגנים הנחוצים. 
  3. מעמד לבקבוק מים – רכיבת אופני שטח זה ספורט מאתגר ומלא אדרנלין צריך שהמים שלכם יהיו בהישג יד ובמקום נוח לקחת ולהחזיר. אתם לא תרצו לעצור בשביל כל פעם להוציא מהתיק גב בקבוק, לכן מעמד לבקבוק שממוקם לרוב מתחת לגיר המרכזי זה תוספת קטנה עם שדרוג גדול.
  4. ביגוד נוסף – אם מזג האוויר הופך קר או רטוב במפתיע, זה עוזר שיש לך שכבה נוספת של בגדים נגישה בקלות. ודא שהבגדים שלך קלים אך עדיין מספקים חום במידת הצורך.
  5. כפפות לידיים ופדלים עם אחיזה- אתם תרצו שיהיה לכם הכי נוח לתפוס את הכידון מבלי לפצוע או לשפשף את היד. הנוב, לא תרצו שהרגליים שלכן יחליקו מהדוושות לכן עשו לעצמכם טובה לכו לרכוש את שני המוצרים שיקלו עליהן בגדול.
  6. מפה ומצפן – אם אתם מתכננים לרכוב רחוק יותר מכבישים ומאזורים מיושבים, ודא שיש לך מפה ומצפן איתך בכל עת, שכן אלה יעזרו להדריך את המסע שלך אם תלך לאיבוד או מחוסר התמצאות בכל שלב במהלך הנסיעה שלך.
  7. כלים וחלפים – כלים חיוניים כמו אבובים רזרביים, משאבה, מנופי צמיגים וכו' יכולים לעשות את כל ההבדל בכל הנוגע לתיקון בעיות מכניות קלות בשטח מבלי להזעיק עזרה או לוותר לחלוטין על הנסיעה שלך. עקב תקלות או פנצ'רים. באופן דומה, ודא שיש לך חלפים כמו כבלי בלמים ושרשראות שיכולים להיות שימושיים למקרה שהם נשברים בזמן רכיבה הרחק מהציוויליזציה!

המגוון העצום של הדברים הזמינים בחנות אופניים יכול להיות מבלבל. אם אתם מצטיידת לרכיבת אופניים בטח , ישנם מספר אביזרי רכיבה על אופניים שיכולים להפוך את הזמן שלכם על שני גלגלים לקל יותר, בטוח יותר ונוח יותר. 

מלחו לוגו

אודות מלחו

ברוכים הבאים למחו! אתר התוכן שמביא לכם את הסיקורים והכתבות הכי מעניינות בנושאים החמים ביותר! התחקירנים שלנו עומלים על הסיקורים המקצועיים ביותר בעבודות תחקיר בהן מושקעות שבועות רבים של בחינה והפקה. אז כל מה שנותר לכם הוא ליהנות מתוכן משובח >>

דילוג לתוכן