איך להיפטר מאזכורים שליליים ברשת

תוכן עניינים

אלון בוסני

אלון בוסני - עורך תוכן ראשי

עורך תוכן ראשי, מלחו

תוכן שלילי באינטרנט יכול להוות לשון הרע מאוד על המוניטין של העסק שלכם ועלול לגרום לאובדן לקוחות עבורכם. כדי לשמור על המוניטין שלכם באינטרנט ולהסיר תוכן שלילי מהאתר, זה תמיד רעיון טוב להשקיע בניהול מוניטין מקוון ORM. 

זה לא רק יעזור לכם לשמר לקוחות קיימים אלא גם לרכוש לקוחות חדשים עם תוכן איכותי. על ידי הסרת אשכורים שליליים מקוונים שעלולים להכפיש את המוניטין שלכם, אתם יכולים להבטיח שהרושם הראשוני שיש ללקוחות מהמותג שלכם הוא חיובי.

זה כולל, הסרת תוכן, או אפילו עריכת תוכן או מילות מפתח פופולריות כדי למנוע מהם להופיע במהלכם תוצאות החיפוש. ברוב המקרים, ניתן לבקש מיוצר התוכן או מארח האתר המציג אזכרוים שליליים על המותג שלכם להסיר את התוכן או לשנות אותו. אבל אם הם מסרבים או אם גוגל דוחה את בקשתכם להסיר כל תוכן מקוון, מתעורר הצורך להשקיע בסוכנות שיווק דיגיטלית.

בין אם זה תוכן טקסטואלי, תמונות, סרטונים, אתרים המדורגים גבוה בתוצאות החיפוש עם אזכוריים שליליים תוכנת ORM תבטיח שלא יהיה  קיים תוכן שלילי על האתר שלכם אזכור שלילי יכול להשפיע על מערכות היחסים שלכם ויצירת לידים. ודאו מאילו פלטפורמות אתם רוצים להסיר תוכן, שכן ערוצי המדיה שאתם צריך להתמקד בהם משתנים בהתאם לקהל היעד.

אודות מלחו

ברוכים הבאים למחו! אתר התוכן שמביא לכם את הסיקורים והכתבות הכי מעניינות בנושאים החמים ביותר! התחקירנים שלנו עומלים על הסיקורים המקצועיים ביותר בעבודות תחקיר בהן מושקעות שבועות רבים של בחינה והפקה. אז כל מה שנותר לכם הוא ליהנות מתוכן משובח >>